KONST / Litografier / Litografi 15033194
nr 1503 3194
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 201/225. Bildmått: 37x23 cm, yttermått inklusive ram: 59x42 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:56:02
21/11 19:39:18
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa